www.filmizlesenya.com

ahmet-kural-murat-cemcirÇalgı Çengi filminin devam niteliği taşıyan, Başrollerini yine Murat Cemcir ve Ahmet Kural‘ın paylaştığı  Düğün Dernek filmini çıkış tarihi 6 Aralık olarak belirlendi.

www.filmizlesenya.comsitemiz üzerinden Düğün Dernek filmini izleyebilir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisine dair güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çalgı Çengi filmi ile seyircilerin gönlüne taht kuran Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni komedi filmleri “Düğün Dernek” ile sinemada seyircileri ile buluşacak. Filmin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstleniyor. Çekimleri Sivas ve Erzincan da yapılan filmin bazı sahneleri İstanbul Polonezköy’de çekildi. Filmin kadrosunda usta isimler Rasim Öztekin ve Zerrin Sümer de bulunuyor.Geçtiğimiz sezonun başarılı televizyon dizilerinden olan İşler Güçler’de izlediğimiz oyuncularda Ahmet Kural‘ı tüpçü Fikret, Murat Cemcir‘i ise boksör rollerinde izleyeceğiz.Filmin Fragmanlarından ve resmin şarkısı olan DIM DIM YAR şarkısı ile ne kadar komik bir film olduğu anlaşılıyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: