www.filmizlesenya.com

ImageKatniss Everdeen’in distopik ve bir o kadar da despotik dünyada hayatta kalma hikayesi, serinin ikinci filminde de heyecanla sürüyor. Katniss ve yoldaşı Peeta 74. Açlık Oyunları’nı kazandıktan sonra evlerine dönmeyi başarırlar. Fakat bu galibiyet her şeyden önce Zafer Tutu yapmaları anlamına gelmektedir. Her bölgeyi ayrı ayrı ziyaret ettikleri bu yolculuk sırasında Katniss, büyük bir ayaklanmanın ilk işaretlerini fark eder.Başkaldırmanın ilk ipuçlarını gören Başkan Snow ise direnişi engelleyecek çareler bulmaya başlar. Yeni Açlık Oyunları ile ilgili beklenmedik ‘sürprizler’ hazırlayan Snow 75. yılını kutlayacak Açlık Oyunları’nda, 25 yılda bir düzenlenen Çeyrek Asır Oyunları’nın (Quarter Quell) üçüncüsünün yapılacağını ifade eder. Galibiyetinin tadını bile çıkaramadan yeni bir hayatta kalma mücadelesine sürüklenen Katniss bu defa Açlık Oyunları’nın en yeteneklileri ve zekileri arasında hayatta tek başına savaşacaktır.

Tüm dünyada büyük ilgi uyandıran Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson bulunurken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence yer alıyor.

Açlık Oyunları 2, Açlık Oyunları 2 hd izle, Açlık Oyunları 2 full izle ve Açlık Oyunları 2 tek parça  gibi seçenekler ile bu filmi www.filmizlesenya.com sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca yabancı filmler ve vizyondakiler kategorilerinden filme dair ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: