www.filmizlesenya.com

Hobbit 2 İzle

ImageHobbit 2 ve 3’ün isimleri ve vizyon tarihleri de açıklandı. İkinci film olan The Hobbit: The Desolation of Smaug filmi 13 Aralık 2013 tarihinde Türkiye’de ve dünyada vizyona girecek.İlk Filmi ile milyonların beğenisini toplayan Hobbit filminin devamı merakla bekleniyor.Hobbit serisinin üçüncü filmi olan The Hobbit: There And Back Again ise ilk iki filmden farklı bir tarih olarak 2014’ün yaz aylarında; 18 Temmuz 2014’te Türkiye’de vizyona gireceği haberini sizlere verelim. Yani ikinci filmi izledikten sonra sadece 7 ay bekleyeceğiz.

 Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir biçimde sürdürürken kapısı çalınır ve Gandalf gelir.Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden aldığı hazineyi kurtarmak üzere uzun bir macera için yola koyulacaklardır. Geçtiğimiz sene 14 Aralık’ta büyük bir beğeniyle izlediğimiz Hobbit: Beklenmedik Yolculuk serisinin ikinci filmi  13 Aralıkta vizyona girecek. Hobbit 2 izle, Hobbit 2 hd izle, Hobbit 2 full izle, Hobbit 2 tek parça izle seçenekleri ile bu filmi izlemek için www.filmizlesenya.com sitemizi ziyaret ediniz.

Fantastik ve macera kategorisindeki bu filme dair ayrıntılara ulaşmak, vizyondakiler ve yeni çıkan yabancı filmler ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizi takip etmeye devam ediniz.

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: