www.filmizlesenya.com

Yozgat Blues İzle

ImageResmen insanı içine çeken bir yapım Yozgat Blues. Yalnızlık, bütün kalabalığa rağmen yalnızlık, bir başınalık… Herkesin kendisinden bir şeyler bulabileceği bir filmle izleyeceğiniz Ercan Kesal ve Ayça Damgacı. 

Cümlelerinizi kurduğunuz, birikiminizi paylaştığınız, türlü fedakarlıklar yaptığınız insanın yanlış insan olma ihtimalini hiç fark ettiniz mi? Peki ya kendinizi ait hissettiğiniz yerin şu an olduğunuz yer olduğundan gerçekten emin misiniz? İnsanların iki yüzlülüğü ve bencilliğin hemen her gün fark etmiyor muyuz? Bir sonraki durağın mutluluk getireceğini kim bilebilir? Kararsızlıklarımızın sebebi, çoğu zaman geleceğin ne getireceğini bilmediğimizden kaynaklanmıyor mu? Sonraki yolun sonu koca bir duvarsa? Ama içimizdeki umut değil midir bizi bir bilinmeze doğru her seferinde sürükleyen?
Hayatın içinden, hayatla bütünleşmiş bir yapım olan Yozgat Blues 6 Aralıkta vizyona girdi. Hemen hemen herkesin hayatından kesitlerle yazılmış olan bu film Neşe ve Yavuz’un hayat hikayesini konu ediniyor. www.filmizlesenya.com sitemiz üzerinden Yozgat Blues izle, Yozgat Blues hd izle, Yozgat Blues full izle ve Yozgat Blues tek parça izle seçenekleri ile bu filmi izleyebilirsiniz. Sinema dünyasına dair daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için bizi takip etmeye devam ediniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: