www.filmizlesenya.com

Eyvah Eyvah 3 İzle

ImageEyvah Eyvah 3 Ata Demirer’in başrolde olduğu, Hakan Algün’ün yönetmenliğini üstlendiği Eyvah Eyvah serisinin 3. filminin fragmanı yayınlandı.

Ata Demirer, Demet Akbağ ve Özge Borak’ın başrolleri paylaşacağı yapımın senaristi ise bütün seri de olduğu gibi Ata Demirer. Türkiye’nin en başarılı komedi serilerinden olan yapım ilk filmiyle yaklaşık 2 buçuk milyon izleyiciye, ikinci filmiyle yaklaşık 4 milyon seyirciye kendini izletmişti. Eyvah Eyvah 3’ün de serinin diğer filmlerinde olduğu gibi yılın en çok izlenen filmlerinden olacağı tahmin ediliyor.

İkinci filmin kaldığı yerden devam eden yapımda konu yine Hüseyin karakteri ve çevresinde gelişen olayları anlatacak. Hüseyin zabıta olarak karşımıza çıkarken, hayatının aşkı Müjgan’dan çocuk beklemekte ve yakın dostu Firuzan ise şöhretine şöhret katmış durumdadır.

filmi Eyvah Eyvah 3 izle, Eyvah Eyvah 3 hd izle, Eyvah Eyvah 3 tek parça izle ve Eyvah Eyvah 3 full izle seçenekleri ile bu filmi  www.filmizlesenya.com sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: