www.filmizlesenya.com

Sağ Salim 2 İzle

sag-salim-22012’de vizyona giren ve büyük bir beğeniyle karşılanan komedi filmi Sağ Salim’in devam filmi olan filmde Salih’in hikayesini izlemeye devam ediyoruz. Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye çalışır. Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal’le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşüverir bir anda. Nihal’in annesi intikam için rehin alındığında ise ortalık tamamen karışır. Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek mecburiyetinde kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice ortalığı karıştırır. Salim tekrar eline silah almak zorunda kalır, Nihal ise başı beladan kurtulmayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmak için çabalar. Salim ise yaşadığı bu büyük travmalar sonrasında artık ölümden korkmamaktadır. Nihal’i tek başına bırakmak istemez ve peşine düşer…
Yönetmenliğini yine Ersoy Güler’in yaptığı devam filminin başrolünde bir kez daha Burçin Bildik bulunuyor. Ona eşlik eden isimler ise Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu.

Sağ Salim 2 izle, Sağ Salim 2 hd izle, Sağ Salim 2 tek parça izle ve Sağ Salim 2 full izle seçenekleri ile bu filmi www.filmizlesenya.com sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: